lek. stom. Anna Kochańska


W wieku 9 lat postanowiłam, że zostanę stomatologiem. Całe życie podporządkowałam temu, aby zrealizować swoje marzenie. Pracuję jako lekarz dentysta od 2014 r. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Od tego czasu uczestniczę w licznych kursach i konferencjach naukowych. Jestem lekarzem dentystą w trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2018 r. prowadzę szkolenia dla asystentek i higienistek stomatologicznych z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Wystąpiłam jako prelegentka na ogólnopolskiej V Konferencji Stomatologii Dziecięcej w Warszawie.

Pracuje również w prywatnych gabinetach na terenie Warszawy.

O dzieleniu się moją pasją jaką jest stomatologia myślałam od dawna. Nie chodzi tu o zgłębianie trudnych terminów, nudnych zagadnień.

Moim celem jest, aby podstawy - ABC zdrowych zębów były tak samo oczywiste dla Polaków jak tabliczka mnożenia. Dużo łatwiej zapobiegać niż leczyć.

Moim marzeniem jest to, aby każdy rodzic potrafił rozróżnić fake newsy od rzetelnych i sprawdzonych informacji.

Niestety, ale w dobie Internetu każdy, dosłownie KAŻDY może napisać pseudonaukowy artykuł lub szerzyć swoje przekonania niepoparte dowodami naukowymi. W obecnych czasach trudno połapać się co jest prawdą, a co kłamstwem.

 Będzie szybko, efektywnie. Zamiast spędzać cały dzień w łazience lub poszukiwaniu rad dr Googla  – idźcie na spacer.